Monika Schwertner Process Coach
Informacje
Lokalizacja
Małopolskie
Kraków
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 660 512...
Strona www: https://monikaschwer...
Profil FB: https://www.facebook...


Ocena: 0

Monika Schwertner to dyplomowany specjalista w zakresie coachingu. Od ponad dwudziestu lat zajmuje się biznesem i pomaga innym znaleźć złoty środek między życiem prywatnym i zawodowym, bazując na doświadczeniu własnym. Ma za sobą praktykę pracy w dużych korporacjach jako manager oraz w firmach o charakterze międzynarodowym, gdzie zasiadała w zarządzie. Wie dużo o świecie, pracy, pasji i rozwoju osobistym i chcę tą wiedzą dzielić się z innymi. Stworzyła zatem firmę Process Coach, która specjalizuje się w organizowaniu warsztatów dla osób pragnących lepiej zarządzać sobą, firmą, czasem czy innymi zasobami. Uczy przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Pomaga znaleźć równowagę w życiu. Dostarcza technik i narzędzi, których wykorzystanie gwarantuje poprawę jakości swojego życia, zarówno na gruncie rodzinnym, jak i w karierze. Szczególną ofertę pani Monika kieruje do kobiet. Uczestniczki jej warsztatów to kobiety biznesu, które szkolą się w tym, jak nie zaniedbać wszystkich swoich obowiązków, a przede wszystkim - siebie. W czasie warsztatów w Process Coach dowiadują się, że to możliwe i wcale nie takie trudne, jak może się wydawać czasem w natłoku codziennych spraw.

Każdy, komu brakuje satysfakcji z wykonywanego zawodu, kto zastanawia się nad sensem pracy, kto jest rozczarowany ludźmi, życiem, sobą powinien rozważyć wzięcie udziału w sesji prowadzonej przez panią Monikę Schwertner. Do wyboru opcja grupowa lub indywidualna. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie internetowej monikaschwertner.com, dzwoniąc pod numer podany w witrynie lub pisząc na adres mailowy admin@monikaschwertner.pl.

O tym, że warto skorzystać z usług akurat pani Moniki, świadczą jej liczne certyfikaty i wyróżnienia osiągnięte w wyniku wieloletniego doświadczenia zawodowego. W zakładce “O mnie” na jej stronie internetowej można znaleźć szczegółowe informacje o wykształceniu i dorobku zawodowym tej specjalistki. Dla tych, którzy nie są gotowi na bezpośredni kontakt, na stronie publikowane są blog i podcasty, a także organizowane kursy online, w czasie których można zapoznać się z metodami pracy pani Moniki.

Wyświetleń: 9
Komentarze