Global
Informacje
Lokalizacja
Dolnośląskie
51-504 Wrocław
ul. Swojczycka 21-41
Zobacz na mapie
Dane kontaktowe
Telefon: +48 784936353
Telefon komórkowy: +48 790440428
Strona www: https://global-onlin...


Ocena: 0

Jesteśmy firmą Global i działamy na rynku od dziesięciu lat. Trudnimy się produkcją oraz montowaniem systemów grzewczych na podczerwień. Zaletami naszych wyrobów są: niezawodność, o czym świadczy otrzymany znak jakości TÜV Rheinland oraz komfort. Systemy grzewcze na podczerwień, panele na grzewcze i promienniki cieplne sprzedawane przez naszą firmę są polskiej produkcji.

Ogrzewanie budynków za pomocą podczerwieni jest rozwiązaniem, które łączy efektywność z ceną niższą niż za tradycyjne systemy grzewcze. Działa ono w taki sposób, że transformuje prąd w ciepło i tym samym zapewnia utrzymanie pożądanej temperatury w zimne wieczory. Do godnych wspomnienia zalet ogrzewania elektrycznego zaliczają się: ekonomiczność, niewpływanie negatywnie na środowisko, estetyczność oraz pozytywny wpływ na samopoczucie, dlatego też staje się ono bardziej popularnym produktem wśród klientów polskich oraz z całej Europy.

Panele na podczerwień to najczęściej wykorzystywane promienniki infraczerwieni. W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod ocieplania budynków, panele na podczerwień ogrzewają nie tylko atmosferę, ale również ściany, przedmioty i persony znajdujące się wewnątrz pokoju. To powód, dlaczego ciepło odczuwa się dłużej, stąd też rachunki w sezonie jesienno-zimowych nie są wysokie. Ponadto panele na podczerwień cechują się długą żywotnością, dzięki czemu wiedzą Państwo, że inwestycja w nie będzie opłacalna.

Firma Global proponuje dwa rodzaje systemów grzewczych wykorzystujących światło podczerwone: panele grzewcze oraz promienniki krótkofalowe. Te pierwsze znajdują zastosowanie przy ocieplaniu dużych zadaszonych przestrzeni: mieszkań, hal przemysłowych, dyskontów. Przy użyciu specjalnego pokrętła można kontrolować temperaturę panującą w pokoju. Z kolei promienniki krótkofalowe wykorzystuje się, gdy musimy poradzić sobie z otwartą przestrzenią albo zależy nam na zapewnieniu komfortowej temperatury tylko na niewielkiej powierzchni pomieszczenia.

Wyświetleń: 47
Komentarze